У мережі розмістили дуже важливу інформацію, в якій йдеться про те, що в Україні поміняють метод прорахунку прожиткового мінімуму, до якого має відношення пенсійна виплата і мінімалка. Через такі зміни життя українців може змінитися в кращу сторону.

Про це повідомляє портал «Факт»

Глава Мінсополітики України Марина Лазебна розповіла, що до мінімуму відносяться штрафні санкції та інші збори.

Після того, як було проведено аналіз 180 законів, у міністерстві було прийнято рішення залишити прив'язку до прожиткового мінімуму на території України у формуванні нарахувань, які визначила Конституція України – пенсії та мінімальні заробітні плати.

Міністр підкреслила, що вартість життя на території нашої країни повинна знаходиться на реальному рівні, щоб українець міг нормально прожити.

Також в уряді приготували зміни до чинних законів. Важливо відзначити, що 4 закони вже передані в український парламент.

Марина Лазебна повідомляє, що перший закон про методологію, а другий - про відв'язку і про базові розміри для штрафів і для соціальних виплат.

Крім цього, є інформація, в якій повідомляється про те, що з 1 липня в Україні прожитковий мінімум становить 2294 гривні.

З початку зими поточного року цей показник повинен змінитися і становитиме 2393 гривні. Таким чином, прожитковий мінімум для українця буде підвищений на 99 гривень.

Потрібно нагадати, що українська влада приготувала зміни до пенсійних виплат. Вже з наступного року українським пенсіонерам, яким від 70 до 75 років, буде збільшена пенсія на 300 гривень.

Нагадаємо, що українцям повідомили, хто позбудеться пільг вже цього року.

Як раніше повідомляв портал "Hyser", у мережі повідомили, кому можуть знизити пенсійний вік на 10 років.

Популярні новини зараз

Росія сумує: прощатися з кращим другом Путіна прийшли мільйони. Черги в кілометри

Війська підтягнуть за 30-60 хвилин: у МВС розповіли, що буде в разі прориву українського кордону

Головний біль під свята. Названо дати потужних магнітних бур у грудні

Катастрофа накрила Крим: вулиці схожі на руїни, машини розбиті вщент, люди бояться вийти на вулицю. Фото

Показати ще

Також портал "Hyser" писав, що українцям розповіли, кому допоможуть із соціальними виплатами.