Всім жителям України повідомили дуже важливу інформацію, яка цікавить кожного жителя нашої країни. Експерт розповів, коли наша держава вийде на плато захворюваності коронавірусу.

Відповідну публікацію розмітили на порталі «РБК-Україна»

Співзасновник Українського центру охорони здоров'я (UHC), заступник міністра охорони здоров'я в 2016-2019 роках Павло Ковтонюк заявив, що плато захворюваності коронавірусу буде десь в середині наступного місяця. На його думку, на даний момент буде дуже сильне зростання захворюваності на ковід в Україні, і ще кілька областей потраплять в червону зону.

Павло Ковтонюк думає, що українцем слід було вакцинуватися набагато раніше, так як це могло б не допустити цієї сильної хвилі захворюваності коронавірусом.

На думку експерта, щеплення від коронавірусу можуть по-справжньому врятувати життя українців і зупинити чергову хвилю коронавірусу.

Хоча хвиля захворюваності коронавірусу вже запущена, експерт все одно закликає українців робити щеплення. Цей крок допоможе врятувати своє життя в той час, коли пандемія царює по всьому світу.

Павло Ковтонюк підкреслив, що влада не повинна чекати. Українська влада зобов'язана вводити обмеження, а не чекати піку епідемії по всій країні.

Крім цього, співзасновник Українського центру охорони здоров'я рекомендує місцевій владі вводити регіони в червону зону раніше, щоб не спровокувати ще більше зростання захворюваності. На думку, експерта краще не чекати забитих ліжок у лікарнях, а просто випередити цю ситуацію.

Важливо нагадати, що за останні дні в Україні було зафіксовано понад 14 тисяч нових випадків захворюваності коронавірусом. Найбільша кількість хвороб зафіксована в Житомирській, Одеській та Харківській областях.

Нагадаємо, що у мережі з'явилася інформація про те, що вакцинувати від коронавірусу будуть щороку.

Як раніше повідомляв портал "Hyser", в окупованому Криму озвучили нові обмеження через коронавірус.

Також портал "Hyser" писав, що у мережі повідомили про те, що локдаун може накрити всю Україну.

Популярні новини зараз

Такого ще не було: Ferrari вперше показав свій позашляховик. Якраз для полювання

Із мотлоху у шедевр. Умілець зібрав унікальний байк із деталей дідових мотоциклів "Ява"

Усі «боби» видно. Оля Полякова показала себе у прозорому боді

Не бояться гріха. Родина Градського відмовилась виконувати його останню волю

Показати ще