Всім жителям України повідомили дуже важливу інформацію, яка цікавить кожного жителя нашої країни. Експерт розповів, коли наша держава вийде на плато захворюваності коронавірусу.

Відповідну публікацію розмітили на порталі «РБК-Україна»

Співзасновник Українського центру охорони здоров'я (UHC), заступник міністра охорони здоров'я в 2016-2019 роках Павло Ковтонюк заявив, що плато захворюваності коронавірусу буде десь в середині наступного місяця. На його думку, на даний момент буде дуже сильне зростання захворюваності на ковід в Україні, і ще кілька областей потраплять в червону зону.

Павло Ковтонюк думає, що українцем слід було вакцинуватися набагато раніше, так як це могло б не допустити цієї сильної хвилі захворюваності коронавірусом.

На думку експерта, щеплення від коронавірусу можуть по-справжньому врятувати життя українців і зупинити чергову хвилю коронавірусу.

Хоча хвиля захворюваності коронавірусу вже запущена, експерт все одно закликає українців робити щеплення. Цей крок допоможе врятувати своє життя в той час, коли пандемія царює по всьому світу.

Павло Ковтонюк підкреслив, що влада не повинна чекати. Українська влада зобов'язана вводити обмеження, а не чекати піку епідемії по всій країні.

Крім цього, співзасновник Українського центру охорони здоров'я рекомендує місцевій владі вводити регіони в червону зону раніше, щоб не спровокувати ще більше зростання захворюваності. На думку, експерта краще не чекати забитих ліжок у лікарнях, а просто випередити цю ситуацію.

Важливо нагадати, що за останні дні в Україні було зафіксовано понад 14 тисяч нових випадків захворюваності коронавірусом. Найбільша кількість хвороб зафіксована в Житомирській, Одеській та Харківській областях.

Нагадаємо, що у мережі з'явилася інформація про те, що вакцинувати від коронавірусу будуть щороку.

Як раніше повідомляв портал "Hyser", в окупованому Криму озвучили нові обмеження через коронавірус.

Також портал "Hyser" писав, що у мережі повідомили про те, що локдаун може накрити всю Україну.

Популярні новини зараз

Такого ще не було: Ferrari вперше показав свій позашляховик. Якраз для полювання

Не стало найкрасивішої голлівудської актриси. Вона була еталоном

Не бояться гріха. Родина Градського відмовилась виконувати його останню волю

Як дізнатися, що ваш телефон прослуховують: названі головні ознаки

Показати ще