Результати Чемпіонату світу зі спортивної гімнастики були змінені не на користь російської спортсменки

У спортивному світі нерідко спалахують гучні скандали. Наприклад, не так давно закінчився Чемпіонат світу зі спортивної гімнастики в Японії, переможницею якої стала росыйська гімнастка Ангеліна Мельникова.

Її, втім, через деякий час вирішили перемоги і віддали їй тільки "срібло" після того, як її опонентка подала протест рішенням суддів. Про це повідомляє iнформаційний портал "OBOZREVATEL".

Повідомляється, що уродженка Воронежа Мельникова за свій виступ на змаганнях заробила 14,000 балів і була оголошена переможницею. Це, однак, не влаштувало представників японської спортсменки Маї Мураками, які зажадали у суддів переглянути відеоповтор і змінити свою думку.

Після того, як судді переглянули повтор виступу Муракамі, вони підвищили її оцінку до 14,066, що зробило її переможницею першості, в той час як Мельниковій довелося задовольнятися тільки другим місцем. Росія, у свою чергу, спробувала дати у відповідь протест, проте в цьому праві їй відмовили.

У своїх соціальних мережах російська спортсменка емоційно відреагувала на рішення суддів. Вона поскаржилася на те, що її протест відхилилися і, до того ж, дали вкрай неприємну відповідь на подачу протесту. Мельникова сильно засмучена, за її словами, вона зробила що змогла і показала максимум своїх зусиль, зробивши одне з кращих своїх виступів.

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що у "юнацькому корпусі" розповіли, чим займаються приватники всеукраїнських юнацьких змагань.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у мережі сміються над українською піснею про Москву.

Також "Hyser" писав, що у мережі з'явилася засекречена інформація про особисте життя Путіна.