У київському метро на станції "Дорожичі" очевидці помітили чорний пакет. Саме в такий пакет кладуть трупи померлих людей.

В Telegram-каналі "ДТП Київ" з'явилося фото людини, накритої пакетом.

За словами джерела, поруч з тілом лежить сумочка, що говорить про те, що воно належало жінці. Також джерело припустило, що їй стало погано і вчасно надати допомогу ніхто не зміг.

На місці інциденту прибула поліція. За їхніми словами, померла киянка, якій було 80 років. Про це розповіла заступник начальника комунального підприємства "Київський метрополітен" Наталія Макогон.

"Жінці 80 років стало погано з серцем на переході. Вона померла. Тіло буде відправлено на експертизу, щоб встановити точну причину смерті", – повідомили сайту "Сьогодні" у поліції Києва.

Уточнюється, що медики швидкої, які прибули на місце інциденту, застосували АВД (Автоматичний зовнішній дефібрилятор), але безрезультатно. Після кількох спроб вони констатували смерть.

"Сьогодні вранці на станції "Дорогожичі" близько 8 години в однієї з наших пасажирок була зафіксована смерть. Жінці намагалися допомогти з використанням дефібрилятора. Однак, на жаль, цього разу воно було безрезультатним. І медики, які прибули на місце події, констатували смерть", – зазначила Макогон.

Раніше Hyser писав про те, що у лісі на Херсонщині виявили тіло молодого поліцейського.

Також Hyser повідомляв, що не стало зірки серіалу "Друзі".

Нагадаємо, що не стало легенди культової групи ДДТ.