Стало відомо, що українці, які живуть в "червоних" зонах отримають більше житлових субсидій

Не так давно в Україні почалася чергова хвиля пандемії коронавірусу, яка застала Міністерство охорони здоров'я зненацька, у зв'язку з чим вже кілька регіонів екстрено закрилися на "червоний" рівень карантину. Держава вирішила підтримати українців, які опинилися під впливом найжорсткіших обмежень, у зв'язку з чим вносить зміни до соціальних нормативів на отримання житлових субсидій. Про це повідомляє офіційна прес-служба Міністерства соціальної політики.

Повідомляється, що на сьогоднішній день українці отримують субсидії на оплату комунальних послуг за світло, блакитне паливо, холодну і гарячу воду, а також за водовідведення. У жовтні ті українці, які проживають в регіонах, де МОЗ були встановлені обмеження "червоного" рівня будуть отримувати субсидії за підвищеними соціальними нормативами.

На сьогоднішній день соціальні нормативи на сьогоднішній день виглядають наступним чином: наприклад, норматив холодної води становить 2 кубометра на людину при наявності гарячої води або 3,6 кубометрів води при її відсутності, гаряча вода — 1,6 кубометра на людину, водовідведення — 3,6 кубометра на людину.

При наявності плити і гарячої води соціальна норма газу становить 3,3 кубометра на одну людину в місяці, якщо є плита, але немає гарячої води, то норматив підвищується до 5,4 кубометрів. Якщо ж в будинку є і газова плита, і газова колонка, то норма становить 10,5 кубометрів.

Норма електроенергії на одну людину становить 70 кіловат на годину.

У Мінсоцполітики також зазначили, що підвищені на 50% соціальні нормативи не будуть залежати від того, наскільки довго будуть діяти обмеження, які запропоновані "червоної" зони.

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що стало відомо, хто з українців платитиме за опалення повну ціну.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що українцям розповіли про корисні і дієві методи, які дозволять заощадити на опаленні.

Також "Hyser" писав, що облгази придумали спосіб, який дозволяє їм піднімати тарифи.