Українцям з боргами за комунальними послугами дали корисну пораду щодо повернення субсидії

З урахуванням того, з якою швидкістю зростають тарифи на комунальні послуги, далеко не всі українці можуть собі дозволити оплачувати платіжки без субсидій. Одночасно з тим, деяких українців позбавляють допомоги від держави, що ставить їх у скрутне становище. Інформаційний портал "Українські Новини"розповів, що потрібно робити таким українцям.

Повідомляється, що боржники по комуналці, у яких відібрали житлові субсидії, можуть повернути їх собі не чекаючи моменту, коли вони виплатять борг. Справа в тому, що тепер при реструктуризації боргу до українців повертається і право на оформлення субсидії, для цього достатньо звернутися до органів соціального захисту.

Дане рішення актуальне для тих українців, борги по ЖКП яких прострочені на 3 місяці і більше, а загальна сума боргу перевищує 340 гривень. Для того, щоб повернути собі субсидії слід зробити кілька речей.

В першу чергу, слід звернутися до постачальника послуг із заявою про реструктуризацію боргу. Після того, як умови реструктуризації будуть визначені, необхідно укласти відповідний договір, після чого можна буде звернутися до органів соцзахисту і попросити там оформити субсидію.

У разі, якщо договір укладено протягом 2 місяців після початку опалювального сезону, то субсидія буде призначена "заднім числом", тобто з початку опалювального сезону. Експерти також нагадують, що можливість отримання субсидій "заднім числом" вельми корисна не тільки боржникам з житлово-комунальних послуг, але взагалі всім бажаючим оформити допомогу від держави після початку опалювального сезону.

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що стало відомо, хто з українців платитиме за опалення повну ціну.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що українцям розповіли про корисні і дієві методи, які дозволять заощадити на опаленні.

Також "Hyser" писав, що облгази придумали спосіб, який дозволяє їм піднімати тарифи.