У мережі показали дуже незвичайний ЗАЗ "Білка".

Перш ніж ЗАЗ випустив свій культовий автомобіль було зроблено дуже багато прототипів. Всі вони мали близькі технічні характеристики, але все ж відрізнялися за зовнішнім виглядом. Нагадаємо, що ЗАЗ-965 зійшов з конвеєра в Запоріжжі в 1960 році. Не так давно в мережі показали дуже незвичайний прототип ЗАЗ "Білка". Справедливості заради варто сказати, що це авто було ретельно продумано розробниками.

Незвичайний НАМИ-А50 був створений в кінці 1955 року за проектом відомого конструктора Юрія Долматовського. Незабаром йому дали назву "білка" — мабуть, комусь авто здалося схожим на звірка.

у мережі показали самий незвичайний ЗАЗ Білка, фото: скріншот

Автомобіль довжиною 3,3 м був задньомоторним і отримав 750-кубовий 22-сильний двигун від мотоцикла М-72. Попри свої досить невеликі розміри авто вийшло просторих. Але ось багажник все одно практично був відсутній. Для кузова використовували склопластик. Це не дуже міцний матеріал, але все ж він часто використовується при виготовленні авто.

Мабуть, найоригінальніша риса НАМИ-А50-відкидна передні двері у вигляді Ковпака. На базі цього авто також була розроблена так звана "сільська" версія. У цьому випадку розробники відмовилися від використання вікон, дверей і даху.

Правда, вже перші тести "Білки" виявили недоліки конструкції. Оригінальні передні двері протікали, а мотор грівся. Але найголовніше, в 1958 році з'явився набагато більш досконалий прототип Москвич-444.

Раніше Hyser писав про те, що в Україні стали роздавати безкоштовно б / в авто.

Також писали, що у мережі показали незвичайну "Таврію".

Популярні новини зараз

Стирчить як у Олі Полякової: Леся Нікітюк показала свою «гармату» у сукні з глибоким вирізом

Ця добавка до каші поставить старіння на паузу та покращить пам‘ять

Це не синці, а «сигнал тревоги»: стало відомо про неочевидний симптом раку крові

Лікарі назвали присмак у роті, який може говорити про прихований рак

Показати ще

Нагадаємо, що українських водіїв здивували нововведенням.