Микола Тищенко насмішив українців своєю заявою.

Микола Тищенко знову потрапив у скандал зі своєю заявою про те, що може насправді врятувати всіх від коронавірусу. При тому, що у своїй заяві нардеп повністю впевнений. Так, Микола Тищенко на повному серйозі впевнений, що саме енергоефективність призведе до того, що люди стануть менше хворіти або не хворіти взагалі.

Про це він передавати журналістці"Апострофа".

На думку Тищенка держава зараз в першу чергу має вирішувати питання про вартість на комунальні послуги. Тому що зараз нардеп обіймає посаду керівника міжфракційного об'єднання з енергоефективності. Він заявив про те, що зараз намагається втручатися в будь-які питання, які стосуються цього сектра.

Але найбільше українців насмішила його наступна заява:

"Коли люди будуть перебувати в умовах європейських стандартів, звичайно, вони не будуть хворіти. У них не повинно бути чого отримувати можливість платити більше. Ось і все",- підсумував Тищенко.

Так, на думку Тищенка, саме європейські стандарти допоможуть захистити українців від коронавірусу, а не вакцини.

Продовжуючи відповідати на питання про коронавірус, депутат додав: "Дуже важливо сьогодні, щоб вся країна розуміла: енергоефективність це найважливіша стратегія заради того, щоб відмовитися від російського газу, знятися з російської газової голки, що енергоефективністю в Україні ніхто ніколи не займався.

Варто сказати, що Микола Тищенко не раз потрапляв у скандали саме через свої заяви. Деякі українці вважають, що він може цілком скласти серйозну конкуренцію. Кличко, який теж любить говорити загадками.

Раніше Hyser писав про те, що у Миколаєві дві бабульки вирішили вкрасти електросамокати.

Також писали, що Шмигаль потрапив у конфуз на нараді.

Нагадаємо, що українець у Польщі потрапив у великий скандал.

Популярні новини зараз

Готові проскакати "Волги" росіян: українці показали гоночні «Запорожці» від ЗАЗ для ралі у Монте-Карло

Сніг з грозою! ДСНС б'є на сполох і просить українців не залишати домівки

Майже 10 000 грн. Українців обрадували новими виплатами. Хто може оформити допомогу

Від нього завжди неприємно пахне. Син Наташі Корольової розповів про кумира свого дитинства

Показати ще