Микола Тищенко насмішив українців своєю заявою.

Микола Тищенко знову потрапив у скандал зі своєю заявою про те, що може насправді врятувати всіх від коронавірусу. При тому, що у своїй заяві нардеп повністю впевнений. Так, Микола Тищенко на повному серйозі впевнений, що саме енергоефективність призведе до того, що люди стануть менше хворіти або не хворіти взагалі.

Про це він передавати журналістці"Апострофа".

На думку Тищенка держава зараз в першу чергу має вирішувати питання про вартість на комунальні послуги. Тому що зараз нардеп обіймає посаду керівника міжфракційного об'єднання з енергоефективності. Він заявив про те, що зараз намагається втручатися в будь-які питання, які стосуються цього сектра.

Але найбільше українців насмішила його наступна заява:

"Коли люди будуть перебувати в умовах європейських стандартів, звичайно, вони не будуть хворіти. У них не повинно бути чого отримувати можливість платити більше. Ось і все",- підсумував Тищенко.

Так, на думку Тищенка, саме європейські стандарти допоможуть захистити українців від коронавірусу, а не вакцини.

Продовжуючи відповідати на питання про коронавірус, депутат додав: "Дуже важливо сьогодні, щоб вся країна розуміла: енергоефективність це найважливіша стратегія заради того, щоб відмовитися від російського газу, знятися з російської газової голки, що енергоефективністю в Україні ніхто ніколи не займався.

Варто сказати, що Микола Тищенко не раз потрапляв у скандали саме через свої заяви. Деякі українці вважають, що він може цілком скласти серйозну конкуренцію. Кличко, який теж любить говорити загадками.

Раніше Hyser писав про те, що у Миколаєві дві бабульки вирішили вкрасти електросамокати.

Також писали, що Шмигаль потрапив у конфуз на нараді.

Нагадаємо, що українець у Польщі потрапив у великий скандал.

Популярні новини зараз

Двічі в одну річку не увійдеш: Янукович хоче повернути собі статус президента України

Сніжить і рябить. Синоптики назвали дату наступного снігопаду в Україні

Ззаду щось обвисло: Леся Нікітюк показала себе в лосинах після щільної їжі

Знайшли в покинутому гаражі: як виглядав перший ВАЗ-2101 італійської збірки. Мріяли всі

Показати ще