Експерти назвали напій, який позбавить від безсоння.

Так, люди, які страждають від безсоння, можуть приймати спеціальні заспокійливі препарати. Однак, такі препарати можуть негативно впливати на саме здоров'я людини. Зокрема, на його нервову систему. Тому перед тим, як приймати такі препарати варто обов'язково проконсультуватися лікарем. Самолікування в даному випадку може принести тільки негативні результати.

Однак, як запевняють лікарі, що існує напій, який може допомогти впоратися з цією проблемою. Зокрема, в даному випадку мова йде про молоко. Молоко містить пептиди, що знімають стрес і сприяють сну. Ці дослідження показують, що є альтернатива медпрепаратам, які приймають люди, щоб глибше і краще спати.

Багато снодійних працюють, активуючи рецептор ГАМК, білок мозку, який пригнічує нервові сигнали і уповільнює активність мозку. Тому вчені почали шукати більш безпечний компонент, який допоможе впоратися проблемою безсоння і при цьому не буде так жорстко сповільнювати роботу головного мозку. Як виявилося, що з цією проблемою легко і просто може впоратися якраз таки молоко.

Коров'яче молоко містить триптофан та інші пептиди, відомі як триптичний гідролізат казеїну (СТГ), які знімають стрес. Разом з травним ферментом трипсином вони створюють суміш пептидів, що поліпшують сон.

Важливо вибирати тільки якісне молоко, яке не містить в собі хімічних елементів. Також важливо звертати увагу перед покупкою на термін придатності продукту. Тому простроченим молоком можна дуже сильно отруїтися. В цьому випадку може знадобитися медична допомога.

Раніше Hyser писав про те, що юна українка народила дитину в 13 років.

Також писали, що у МОЗ попередили про вакцинацію щороку.

Нагадаємо, що у Криму критична ситуація з ковід.