У Києві можуть початися віялові відключення електроенергії.

Так, в місті Києві жителі можуть зіткнутися з вірним відключенням електроенергії. Нагадаємо, що раніше Україна з таким вже стикалася. У Київтеплоенерго пояснили, чому доведеться обмежувати споживання енергоресурсів населенням. При тому, що таке може початися під час опалювального сезону, коли люди можуть додатково використовувати Обігрівачі. Але при відключенні світла вони не зможуть це зробити.

Стрибок цін на природний газ призвів до того, що газові теплоелектроцентралі (ТЕЦ) стали збитковими. Подальше подорожчання блакитного палива тільки погіршить ситуацію і поставить перед необхідністю повернення віялових відключень електроенергії. Виробництво електроенергії для ТЕЦ стало збитковим, а газові теплоелектроцентралі більше не є конкурентоспроможними. Про це попередили в Київтеплоенерго.

Поет ому єдиним виходом в цій ситуації може стати якраз відключення світла в такий спосіб. Однак, не всі будуть цьому раді. Адже в такому разі не зможуть працювати люди, яким потрібна електроенергія.

Напередодні старту опалювального сезону Україна опинилася в складній ситуації, собівартість газової електроенергії стала втричі дорожче, ніж вугільна. Але обсяги видобутку вугілля вже кілька років поспіль активно скорочуються, в рамках міжнародних договорів.

Відзначимо, що зараз у багатьох регіонах опалювальний сезон вже стартував. Однак раніше багато представників регіонів говорили про те, що опалювальний сезон може бути під загрозою зриву через недостатню кількість газу в сховищах.

Однак в уряді весь час запевняли, що газу вистачить усім без винятку.

Раніше Hyser писав про те, що українцям розповіли, хто найбільше платитиме за газ.

Також писали, що українців готують до зростання платіжок.

Нагадаємо, що українцям можуть відмовити в субсидіях.