Володимир Путін заявив, що недавні події означають запрошення України в НАТО

Останнім часом у міжнародному співтоваристві йде багато розмов про вступ України до Північноатлантичного альянсу. Ситуацію зі вступом України до НАТО уважно відстежують і в Кремлі. Нещодавно президент Російської Федерації Володимир Путина зробив з цього приводу заяву. Про це повідомляє iнформаційний портал "OBOZREVATEL".

Так, на конференції "Валдай" Ваалями Путін заявив, що те, що глава Міністерства оборони США відвідав Київ можна розцінювати як фактичне запрошення України до складу НАТО. Надалі, вважає глава РФ, територія України буде заповнюватися американськими військовими базами.

Путін вважає, що перспектива співпраці України із Заходом у військовій сфері становить для Російської Федерації загрозу. Те, що глава Пентагону прибув до Києва, на думку Кремля, є "відкриттям дверей" Україні в НАТО.

Крім цього, Путін звернув увагу на те, що, згідно з українською Конституцією, на території нашої держави не можна встановлювати військові бази будь-яких інших країн, хоча і зазначив, що подібні положення можна обійти.

Він поскаржився на те, що ніхто не забороняє мати так звані військові центри. Саме під виглядом подібних навчальних військових центрів США може розмістити на території України що завгодно. У зв'язку з цим президент Росії нарікає на те, що вже скоро під Харковом з'являться ракети, в той час як РФ "не лізе туди зі своїми ракетами". У цьому він бачить проблему.

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що Путін зробив заяву щодо того, чи буде він балотуватися на наступних президентських виборах.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у мережі активно обговорюють нові фотографії дочки Путіна.

Також "Hyser" писав, що у мережі з'явилася інформація про нову коханку Путіна.