Користувачів мережі насмішив курйозний випадок в Кремлі.

Так, 22 жовтня, пориви сильного вітру пошкодили конструкцію Кремля. Був зірваний зубець від стіни, що оточує Кремль. Стихія обрушила також будівельні ліси, які були на стінах Кремля. Все, що сталося тут же потрапило на камеру і розлетілося по мережі.

Сильний вітер став качати будівельні ліси біля Кремля ще вдень. Зірвані вітром будівельні ліси були встановлені на Кремлівській стіні, недалеко від мавзолею і Спаської вежі. Цілком ймовірно так проходили якісь ремонтні роботи. Але вітер вирішив внести свої корективи. Люди, які в той момент перебували на Красній площі, також були шоковані тим, що сталося.

У російських ЗМІ також висвітлили цю подію. Російське МНС повідомляло про пориви вітру в 20 м/с.

Тепер працівникам доведеться виправляти те, що накоїв сильний вітер. Варто сказати, що це не перший раз, коли конструкції Кремля були пошкоджені в результаті негоди. Але варто сказати, що завжди це несе негативні події для Росії. Тому цього разу багато хто також відразу ж побачили знак, що незабаром все може різко змінитися.

Нагадаємо, в червні 1998 року ураган теж зачепив Кремль. Тоді стовбурами дерев було зламано 12 зубців його стіни. Також постраждав і Новодівочий монастир. Через деякий час на Росію обрушився цілий ряд великих змін. Буквально через два місяці в Росії стався дефолт. Буквально в той же час почався Транзит – швидкісний пошук наступників Єльцина.

Тому є ймовірність, що і цього разу це був знак того, що Росію чекають великі зміни. У соціальній мережі вже висловили свою думку з цього приводу.

Раніше Hyser писав про те, що у Росії показали новий УАЗ для Південній Америці.

Також писали, що Україна майстерно потролила Росію.

Нагадаємо, що "путінська влада" придумала як прикрити Крим.