У мережі показали дуже рідкісну ЗАЗ "Таврія".

Багато хто знає про те, що Заз" Таврію " готували для експорту в інші країни. Це були невеликі партії авто. Але мало хто знає про те, що" Таврію " навіть готували для європейського ринку. Але нова модель так і не змогла прижитися і її не випускали у великій кількості. Хоча, однозначно, вона заслуговує на окрему увагу.

А ось найперша ідея про продаж спеціальної " Таврії "для європейців, прийшла в голову директору СП" GM-АвтоВАЗ " Джону Мілонасу ще в 2000-х роках. Також йому прийшла в голову і ідея про те, що створити спеціальні версії автомобілів "Нива"і " Славута". Ці авто на той момент були вельми популярні і тому звичайно їх хотіли бачити і на дорогах в інших країнах.

Тим більше, що це були вельми бюджетні авто. А такі завжди і скрізь цінувалися як і тоді, так і зараз.

Так, вже в 2005 році, Джон Мілонас поставив перед дизайнерами завдання про розробку спеціальних ескізів автомобілів "Таврія", "Нива" і "Славута", які можна б було продавати в країни Європи. І в результаті поставленого завдання, з'явилися дуже симпатичні ескізи автомобілів.

Але в кінцевому результаті "Таврія" не сподобалася генеральному директору компанії і тому розробки припинилися. А ось над "Нивою" роботи продовжилися. Але в кінцевому результаті Нове авто так і не зійшло з конвеєра.

Раніше Hyser писав, що у мережі показали кабріолет на базі "Запорожця".

Також писали, що ЗАЗ показав новий "Запорожець".

Нагадаємо, що в Англії знайшли рідкісну "Волгу".

Популярні новини зараз

Не проґавте повернення тепла: названо день, коли Україну прогріє до +14

Перевірте свій холодильник: Комаровський розповів, що категорично не можна заморожувати

Росія сумує: прощатися з кращим другом Путіна прийшли мільйони. Черги в кілометри

Найгірше попереду: українців вже готують до нової хвилі ковіду. МОЗ назвало дати

Показати ще