В Україні з кожним днем ситуація з коронавірусом погіршується.

В Україні з кожним днем стає все більше і більше хворих коронавірусом. Хвороба поширюється дуже стрімко. Влада докладає всіх зусиль для того, щоб зупинити цей процес. Але поки є тільки зовсім невеликі результати. Тому що бушує дуже заразний штам "Дельта". А не так давно експерти заявили, що в багатьох країнах був виявлений новий вид штаму "Дельта".

Нагадаємо, штам "Дельта" відрізняється високим ступенем заразності і важким перебігом самої хвороби. Тому в цьому випадку висока ймовірність летального результату.

На новорічно-різдвяні свята Україна, швидше за все, буде перебувати в "червоній" зоні карантину через ситуацію з COVID-19.

Про це в ексклюзивному коментарі ТСН.иа розповіла епідеміолог Національної експертної групи з інфекційного контролю (NEGIC) Катерина Сояк.

"Ми поки бачимо серйозне погіршення ситуації. Тому, я думаю, що до новорічних свят це може не зважитися. Тобто, швидше за все, ми будемо якраз в "червоній" зоні на свята", — висловилася епідеміолог.

Вже зараз, у жовтні, на медичну систему йде дуже велике навантаження. Лікарні поки справляються, але місць стає все менше. При тому, що не всі люди донині дотримуються епідеміологічні правила. Але ж це дуже важливо в такій ситуації.

"Хоча, здавалося б, система охорони здоров'я повинна була підготуватися до другої хвилі, повинно бути легше. Але, на жаль, ми маємо те, що маємо. Ситуація сьогодні погіршується. Можливо, це пов'язано з тим, що це більш агресивний штам", — зазначила Катерина Сояк.

Раніше Hyser писав про те, що Комаровський розкритикував популярний тренд цієї осені.

Також писали, що у Криму погіршується ситуація з коронавірусом.

Нагадаємо, що у МОЗ заявили, які ще області можуть опинитися в червоній зоні.