Синоптики розповіли про те, яку погода взимку варто очікувати українцям. За прогнозами метеорологів, зима 2021-2022 років буде набагато м'якше, ніж попередня.

На Новий рік погода буде морозною, але спокушатися не варто – стійкого снігового покриву не прогнозується. "Новий Рік, швидше за все, будемо зустрічати в морозі. Але очікувати стійкого снігового покриття не варто», - зазначила Вазіра Мартазінова, пише портал Оглядач.

Про це стало відомо завдяки результатам окремих кліматичних досліджень та прогнозу погоди Українського гідрометеорологічного інституту ДСНС та НАН України.

Доктор фізико-математичних наук Вазіра Мартазінова розповіла про те, що погодні умови цієї зими не будуть відрізнятися стабільністю. Але при цьому мінусові температури дадуть про себе знати вже в кінці жовтня. Вона пояснила, що перша половина листопада буде теплішою, ніж друга половина жовтня. Але також у листопаді варто очікувати похолодання до -8 ... -10 С°.

До слова, на сайті Українського гідрометцентру є інформація про те, що абсолютний мінімум температури в жовтні складе-23 Со ° .

Варто відзначити, що портал РБК-Україна з посиланням на слова синоптика Леоніда Горбаня, написав про те, що зима в Україні буде досить холодною. Більш того, за його прогнозами, на початку грудня очікуються крижані дощі, а в друга декада принесе невеликі снігопади.

Раніше "Hyser" писав про те, що українців попередили про те, що найближчим часом може піти "хімічний дощ".

Також наш портал розповів про те, що синоптики назвали дату різкої зміни погоди в Україні.

Нагадуємо, що фахівці перерахували 13 порад про те, як можна заощадити на опаленні.