Киян попередили про те, що незабаром ціна на проїзд у громадському транспорті буде збільшена.

Так, жителів міста Києва попередили про те що ціна на проїзд у громадському транспорті незабаром буде змінена. При тому, що це питання вирішене. Місцева влада разом з перевізниками зараз визначаються з тим, наскільки в цілому буде збільшена ціна. Поки остаточного рішення з цього питання немає.

Про те, що ціни на проїзд у Києві будуть підвищуватися, і на скільки пропонують підвищити їх перевізники, розповів в інтерв'ю одному з українських ЗМІ заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник.

Зазначається, що саме перевізники виступили із закликом підняти ціни на проїзд. А все тому що вартість на всі види енергоносіїв безперервно зростають. Також важливо регулярно піднімати ціни співробітникам. Але грошей на це просто немає. Багато перевізників змушені влазити в борги, щоб не зупиняти свою роботу.

Крім того на роботу транспорту вплинули і локдауни. Заповненість транспорту в цілому за цей час істотно впала. У нинішніх умовах гроші, зібрані за квитки, навіть близько не покривають собівартості перевезень. Але ж підприємствам ще потрібно якось розвиватися.

Тому було прийнято таке непопулярне рішення про те, що вартість проїзду варто піднімати. Тому що по іншому просто неможливо вийти з такої ситуації.

Перевізники вже зробили підрахунки і визначилися, наскільки потрібно піднімати ціни. Так, наприклад, ціна за проїзд у маршрутці повинна зараз становити до 20 гривень. А ось разовий квиток на міську електричку має зрости до 70 гривень.

Таким чином ціна на проїзд може зрости в десятикратному розмірі.

Раніше Hyser писав про те, що українських водіїв попередили про нові девайси на дорогах.

Також писали, що в українському поїзді знову стався скандал.

Нагадаємо, що українцям розповіли, чи будуть їх виганяти з маршруток якщо немає ковід-сертифіката.