Українців попередили про нову небезпеку, яка може накрити країну.

Так, вчені попереджають про те, що над територією України циркулюють повітряні маси з підвищеним рівнем концентрації діоксиду сірки. Це дуже небезпечне хімічна сполука, які може викликати в організмі людини незворотні наслідки. Причиною такої циркуляції стало виверження вулкана на Канарах.

"На острові Пальма (Канарський архіпелаг, Іспанія) триває виверження вулкана Кумбре-В'єха.

В останні дні, вчені, за допомогою супутникового моніторингу, виявили переміщення по території Європи повітряних мас з підвищеним рівнем концентрації діоксиду сірки SO2 (який виділяється при вулканічних виверженнях)", - йдеться в повідомленні Українського гідрометцентру.

Вчені говорять про те, що поки висока концентрація SO2 спостерігається на відстані 10-15 кілометрів від поверхні Землі. Тому поки небезпеки ніякої немає. Тому що цим повітрям люди не дихають. Але все може різко змінитися в самий останній момент.

Також синоптики говорять про те, що в разі випадання опадів може утворитися слабокислотний дощ. Він несе небезпеку для здоров'я людини, але поки ситуація не настільки критична.

Радує те, що найближчими днями швидкість переміщення повітряних мас над Україною буде високою. Є надія на те, що повітряна маса з високим вмістом SO2 швидко покине територію над Україною. Це був би найкращий варіант розвитку ситуації в даному випадку. У будь-якому випадку українців закликають до обережності. Тому що така погода все ж небезпечна для організму.

Раніше Hyser писав про те, що українців попередили про наближення шторму.

Також писали, що експерти назвали порід собак, яких не можна вигулювати під дощем.

Нагадаємо, що українцям розповіли про снігопади.

Популярні новини зараз

Найгірше попереду: українців вже готують до нової хвилі ковіду. МОЗ назвало дати

Новий податок для українців: за земельні паї доведеться платити по півтори тисячі

Нехай Еллерт заздрить: Ксенія Мішина показала себе в мокрому міні-купальнику. Навіть "масю" видно

Війська підтягнуть за 30-60 хвилин: у МВС розповіли, що буде в разі прориву українського кордону

Показати ще