Українцям розповіли, яку валюту можуть не прийняти в обмінниках.

Виявляється, що далеко не всю валюту МГУ прийняти в обмінниках. Касир може відмовитися з кількох причин. При тому, що клієнтові він і не завжди її озвучить. Тому важливо самостійно знати про всі причини, за якими можуть відмовити в обміні валют.

Яку валюту можуть не прийняти?

  • яка має кілька пошкоджень відразу;
  • зношена на вигляд;
  • порваний;
  • видно плями фарби.

Згідно з правилами НБУ обмінні пукти можуть приймати валюту тільки в тому випадку, якщо на ній є тільки невеликі потертості і невеликі написи. В іншому випадку можуть на повній підставі відмовити.

Зате Рік випуску банкноти не має визначального значення. Якщо купюра в порядку, її повинні прийняти, навіть якщо це $100 1993-го.

Можуть прийняти навіть ті купюри, на яких є жирні плями або штампи. Але таке забруднення не повинно перекривати банкноту більше ніж на 20%.

До речі, якщо у банку з'являться сумніви щодо справжності банкноти, він може відправити її в Нацбанк на експертизу. Але тут важливо, що центробанк не поміняє долари (тільки гривні).

Банки можуть погодитися на процедуру інкасо. В такому випадку пошкоджені банкноти будуть відправлені в країну, де вони були зроблені. У випадку з доларами-це Америку. Там вони будуть обмінені на нову волюту. Але варто розуміти, що ця процедура платна і банки можуть вилучати за неї в районі 10-30% від загальної суми.

До того ж не завжди ті ж залишилися 70% від курсу громадянин може отримати відразу після здачі банкноти. Гроші можуть прийти через тривалий термін.

Тому це не зовсім вигідна процедура як може здатися на перший погляд.

Раніше Hyser писав про те, що у ПФУ зробили важливу заяву щодо виплат пенсії.

Також писали, що українців попередили про нові податки.

Популярні новини зараз

Кличко насмішив українців: обіцяє взимку посипати дороги снігом. Петросян відпочиває

Горе у Івана Урганта: шанувальники не приховують сліз в цей траурний день

Загальна мобілізація в Україні: міністр звернувся до нації

Ризикуєте потрапити в лікарню. Яким знакам Зодіаку загрожують болячки в грудні

Показати ще

Нагадаємо, що стало відомо, кому підвищать пенсії.