Стало відомо, на що слід звернути увагу, щоб своєчасно вилікувати хворобу

Щодня людині загрожує розвиток великої кількості захворювання, в числі яких і хвороби жовчного міхура. Нещодавно експерт-гастроентеролог і терапевт Олексій Парамонов заявив, що на стінках жовчного міхура можуть виникати поліпи, які призводять до інших хвороб. Про це повідомляють російські ЗМІ.

Справа в тому, що поліп, або просто пухлина в жовчному міхурі, є продуктом відкладення холестерину і білірубіну, можуть рости протягом довгих років і практично не змінюватися в розмірах. Проте, якщо вони все ж відокремляться від стінок органу, вони перетворюються в Камінь жовчного міхура.

Експерт звернув увагу на той факт, що тільки в трьох відсотках випадків поліпи є доброякісними пухлинами. І при цьому важливо пам'ятати, що навіть доброякісні пухлини, досягаючи достатнього розміру, збільшують ризик виникнення злоякісних пухлин.

Одночасно з тим, експерт звернув увагу на те, що визначити вид поліпа за допомогою ультразвукових досліджень або інших методів не вийде, тому потрібно вести спостереження. Два рази на рік пацієнти повинні проходити УЗД. У разі, якщо поліп не змінюється в розмірі, то операція не робиться, а якщо він досягає 10 міліметрів і починає кровоточити, то для того, щоб уникнути розвитку раку, застосовується хірургічне втручання.

На самі по собі поліпи ніяк не реагують на спосіб життя, тому дієта при їх поява не потрібно.

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що українців попередили про те, що вартість сигарет скоро сильно зросте.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що стало відомо, які виробники труять українців підробленою ковбасою.

Також "Hyser" писав, що українських школярів у їдальнях почнуть годувати по-новому.