На сайтах безкоштовних оголошень почали підніматися оголошення з одними і тими ж пропозиціями

У багатьох містах України серйозно почали посилюватися карантинний обмеження, у зв'язку з чим деякі українці почали робити нестандартні пропозиції на ринку. Так, останнім часом на сайтах з безкоштовними оголошеннями з'явилася велика кількість пропозицій скупитися в магазинах за гроші, спрямовані на українців, у яких немає щеплення і, відповідно, сертифіката про вакцинацію. Про це повідомляє Інформаційний портал "РБК-Україна".

Справа в тому, що вже в декількох областях України були введені "червоні" карантинні зони, які припускають найсерйозніші антикоподібні обмеження, які, крім усього іншого, в першу чергу стосуються громадян, які ще не зробили щеплення або просто не хочуть її робити.

Зазвичай в таких оголошення пропонується сходити за наймача, наприклад, в аптеку за ліками або в магазин за продуктами. При цьому автори оголошень відзначають, що у них сертифікат про вакцинацію є.

Подібні послуги пропонуються в таких містах як Львів та Одеса. Деякі автори готові скуповуватися навіть в"епіцентрі". За свої послуги такі "кур'єри" просять зазвичай від 100 гривень. Правда, незрозуміло, чи користуються популярністю такі послуги, з урахуванням того, що у великої кількості торгових точок є власні кур'єрські служби, які, швидше за все, обійдуться клієнту дешевше.

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що українців без підступних сертифікатів попередили про великі штрафи.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у МОЗ зробили офіційну заяву щодо розширення "червоної" зони.

Також "Hyser" писав, що на Закарпатті спалахнув скандал через саботаж вакцинації.