Незабаром в Україні відбудуться серйозні погодні зміни

Вже пройшло більше половини осені, і поступово погода стає все більш холодний. Так, до вихідних і початку наступного тижня в Україні очікується сильне похолодання і з нічними заморозками. Втім, навіть тоді погоду зовсім осінньої назвати не вийде, оскільки температура в 15 градусів тепла ще встигне повернутися. Про це повідомляє iнформаційний портал "РБК-Україна".

Повідомляється, що найхолоднішими днями жовтня виявляться 24 і 25 число, коли денна температура буде коливатися від 5 до 9 градусів, а нічна буде опускати приблизно до 4 градусів нижче нуля. Проте, до кінця наступного тижня 29-30 жовтня температура знову підніметься, і в окремих регіонах досягне значень в 15-16 градусів вдень і 7-8 градусів вище нуля вночі. Правда, прихід тепла може бути одночасним з випаданням опадів.

Що стосується четверга, 21 жовтня, цей день буде один з найтепліших в найближчій перспективі. 22 жовтня, п'ятниця, теж порадує українців теплом, однак із заходу буде дути прохолодний вітер. У суботу, 23 жовтня, відбудеться вже істотне похолодання, яке переросте в справжній холод в період 24-25 жовтня.

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що у столиці подорожчає громадський транспорт.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що українців попередили про небезпеки відмови від м'яса.

Також "Hyser" писав, що стало відомо, коли і наскільки в 2022 році зростуть пенсії.