Одна мешканка України просто у нестямі після поїздки в поїзді "Укрзалізниці". За її словами, в поїзді просто неможливо їхати і там царює повна антисанітарія.

Відповідний пост Яна Струніна розмістила на своїй сторінці в Facebook.

Ні для кого не секрет, що "Укрзалізниця" завжди відрізнялася своїм сервісом і наданням послуг, а про наші поїзди ходять цілі легенди і навіть анекдоти.

Одна українка після поїздки в поїзді, вирішила написати про свої враження в соціальній мережі.

"Шановна Укрзалізниця-Ukrzaliznytsia, чому у тебе такий паршивий сервіс? Як можна врубати опалення по зовнішній температурі? І головний подає, (зі слів провідника) це машиніст! Тобто він вирішує, холодно нам всім тут чи ні ... а тим часом в купе дихати неможливо! Смердючі шкарпетки і 2 дорослих мужика неабияк гріють повітря. Вентиляція відсутня геть! Повітря сухе і Ніф*га не свіже! Так ось, як почати перевіряти пасажирів на відповідність нормам (сертифікати та плр-тести), забезпечте для початку умови! А у вас рай для розмноження будь-якої нечисті", - підписала пост мешканка України.

Пост у Facebook
Пост у Facebook

Українці, які користуються соціальною мережею, не змусили себе довго чекати. Вони прочитали і звернули увагу на публікацію яни. Юзери соцмережі не довго думали і почали залишати свої відгуки і думки по ситуації, що склалася.

"Ох, а яке у них "чудове" СВ . Постільна з дірками , віконні жалюзі не зачиняються ( довелося прив'язувати знизу мотузкою) З Києва в Авдіївку холодно була в вагоні , а з Авдіївки в Київ задуха , що просили провідників відкривати вікон у салоні вагона , діти навіть спати не могли від задухи , не кажучи вже про головного болю дорослих людей", "Тег влучний", "У нас все завжди "Дуже", або занадто холодно або дуже жарко, саме в цьому випадку хочеться "серединка-наполовинку". Нещодавно пережила всі принади поїздки в поїзді...", "А про який саме поїзд йдеться?",- пишуть Коментарі українські громадяни.

Коментарі
Коментарі

Нагадаємо, що у мережі повідомили, кого не пускатиму на потяги з 21-го жовтня.

Як раніше повідомляв портал "Hyser", Укрзалізниця повідомила, що буде запускати нові маршрути.