Відомий український педіатр Євген Комаровський у своєму Facebook звернувся до засобів масової інформації через ситуацію, що склалася з ковід.

На своїй сторінці в соціальної мережі він закликав ЗМІ показувати не чергові політичні новини, а розповісти про людей, які вмирають від коронавірусної інфекції.

Причому Комаровський закликає не тільки ЗМІ, а й телебачення, радіо, блогерів, телеграм-канали. Він просить показувати людям правду, що відбувається в країні і світі в пандемію коронавірусу. Показати морги, крематорії, кладовища, черги швидких. Також взяти інтерв'ю у тих, хто працює на швидких і не знають, куди їм повезти пацієнта, який задихається в кареті. "Поговоріть з патологоанатомами і судмедекспертами. Зі співробітниками ритуальних служб", - написав лікар.

Також він просить не писати про політиків, які обіцяють підготовку до епідемії і обіцяють місця в лікарнях і кисень, а краще показати реальний стан справ. А краще розповісти про торговців сертифікатами про вакцинацію, називаючи їх "торговцями смертю".

Він звертає увагу на співвітчизників, які бояться "чіпування" і 5G. Комаровський обурений тими, хто продає сертифікат про вакцинацію, а люди, не роблю щеплення, "задихаючись, продовжують міркувати про віддалені наслідки вакцинації". Медик закликає не ризикувати своїм життям і не керуватися "принциповими міркуваннями". "Але це ж наші люди, у нас немає інших. Покажіть їм правду", - резюмував він.

Раніше Hyser писав про те, як виїхати з області невакцинованим.

Також Hyser повідомляв, що "червона" зона націлилася ще на чотири українські області.

Нагадаємо, що у "червоних" зонах українці масово біжать вакцинуватися.