В одному з міст Київської області стався скандал, фігурантами якого є Підлітки

У соціальних мережах розгорівся черговий скандал: під Києва, у місті Вишневе, п'ять учнів місцевої школи на камеру виконали гімн Російської Федерації та оприлюднили це відео на своїх сторінках у соціальних мережах. Про це повідомляє Telegram-канал "Катарсис".

Після того, як відеоролик потрапив у поле зору українських націоналістичних спільнот, через соціальні ж мережі на школярів почав чинитися тиск, в результаті чого, двоє підлітків опублікували відеоролики з вибаченнями. У цих роликах з вибаченнями учасники скандалу відзначили, що своїм вчинком нікого образити не хотіли.

Нагадаємо, раніше відома російська актриса, автор і виконавець пісень Анжеліка Варум дала резонансне інтерв'ю, в якому розповіла, що відмовилася виступати в окупованому Криму для того, щоб не позбавлятися можливості їздити на територію України.

Варум зазначила, що вона, будучи уродженкою України, не їздила і не буде їздити в анексований Російською Федерацією Крим. Вона пояснила, що для неї набагато важливіше мати можливість відвідати своє рідне місто — Львів.

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що Путін, що кашляє на нараді, викликав підозри у своїх соратників.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Зеленського розповіли, чиї продукти дешевші і якісніші: російські чи українські.

Також "Hyser" писав, що на похоронах відомого депутата стався скандал.