Комаровський висловився щодо того, що українці викликають "швидку" при високому тиску

Досить велика кількість людей, стикаючись з підвищеним тиском, насамперед викликають "швидку". Відомий український лікар Євген Комаровський наполягає на тому, що при високому тиску звертатися потрібно не в "швидку допомогу", а до сімейного лікаря. Про це він заявив в ефірі програми "Час Голованова", яка йде на телеканалі "Україна 24".

Комаровський зазначив, що в ситуації, коли "швидка" відмовляється їхати за викликом, де у людини тиск 190, варто визнати неправоту, оскільки з подібними проблемами варто звертатися до сімейного лікаря. Справа в тому, що на сьогоднішній день в лікуванні гіпертонії немає ніяких секретів, тому вже давно існують ефективні протоколи лікування і ліки, більш того, ці ліки нерідко входять в програму "Доступні ліки", тобто можуть бути навіть безкоштовними. Він також обурився тим, що, маючи звичку дзвонити з такими проблемами в швидку, люди роками не стежать за своїм здоров'ям і не обстежуються.

Що стосується сімейного лікаря, то він зобов'язаний призначити певну схему лікування, в якій позначається, що людина повинна приймати. Також лікар пояснює, за якими правилами і коли потрібно міряти артеріальний тиск і як це все фіксувати.

При цьому сімейний лікар ще й пояснює, які ліки потрібно приймати в разі, якщо тиск піднімається вище певних показників, а вже якщо і це не допоможе, то тоді вже варто дзвонити лікаря.

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що експерти розповіли, як риба продовжує життя.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що незабаром в Україні подорожчає хліб.

Також "Hyser" писав, що лікарі розповіли, які продукти знижують потенцію.