У Пенсійному фонді поділилася важливою інформацією, що стосується жінок-пенсіонерок

У квітні поточного року відбулося чергове підвищення пенсійного віку для жінок, тепер він становить 60 років. Одночасно з тим, для того, щоб вийти на заслужений відпочинок, необхідно мати відповідний страховий стаж. Про це повідомляє iнформаційний портал "Пенсійний кур'єр".

Повідомляється, що в українському пенсійному законодавстві йдеться про те, що щоб в 2021 році вийти на пенсію у віці 60 років, у жінки повинен бути страховий стаж не менше 28 років. Крім того, з кожним наступним роком аж до 2028 року вимоги до стажу будуть рости, поки не досягнуть позначки в 35 років.

Таким чином, наприклад, з наступного року вимоги до пенсійного віку складуть 29 років, в 2023 році — 30 років, в 2024 році — 31 рік, і так до 2028 року, коли, власне, необхідний страховий стаж не досягне запланованих урядом 35 років.

Відзначається, що якщо, наприклад, у жінки не напрацьований потрібний 28-річний трудовий стаж, то це означає, що на пенсію вона зможе вийти вже тільки в 63 роки, зі страховим стажем в 21 рік. Якщо до 63 років у українки не буде напрацьовано і 21 року, то пенсію їй призначать тільки в 65 років.

Нагадаємо, нещодавно в Кабміні прийняли рішення про те, щоб підняти виплати українцям, чиї родичі загинули в зоні АТО і ООС. ВИПЛАТИ для даної категорії громадян з 1 січня прийдешнього року складуть не менше 7 800 гривень. Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль в черговий раз зазначив, що держава зобов'язана захищати громадян, чиї родичі загинули, захищаючи Україну.

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що стало відомо, кому підвищать виплати з 1 січня.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що стало відомо, як Цього тижня працюватиме "нова пошта".

Також "Hyser" писав, що водіям пояснили, за яких умов можна не платити штраф за неробочі габаритні вогні.