Американські кардіологи попереджають про те, що кава вранці здатна серйозно нашкодити здоров'ю

Протягом вже довгих років кава є одним з найпопулярніших ранкових напоїв в світі, який парадоксальним чином поєднує в собі як користь, так і шкоду для організму. Експерти з Американської асоціації кардіологів заявляють про те, що вживання кави вранці стає причиною фібриляції передсердь, тобто "тріпотінням" серця, а також в п'ять разів підвищує ймовірність розвитку інсульту. Про це повідомляє iнформаційний портал "Новини".

Відзначається, що наявність вроджених вад серця, перикардиту, кардіоміопатії, гіпертонії, ішемічної хвороби серця, а також ряду інші хвороб є причиною "тріпотіння" серця. Крім того, фібриляція передсердь проявляється і після фізичного або психічного стресу.

Любителі ж випити кави вранці стикаються з" тремтячим серцем " частіше, ніж інші люди. У зв'язку з підвищеною кількістю серцевих скорочень, розвивається ризик появи фібриляції серця, яка, в свою чергу, загрожує появою тромбів і розвитком інсульту.

У зв'язку з цим медики рекомендують тим людям, у яких після гуртки кави вранці збільшується серцебиття відмовитися від цієї звички, щоб убезпечити себе від серйозних захворювань, що загрожують здоров'ю і життю.

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що експерти розповіли, як риба продовжує життя.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що незабаром в Україні подорожчає хліб.

Також "Hyser" писав, що лікарі розповіли, які продукти знижують потенцію.