Український уряд підвищив матеріальні виплати для громадян, які втратили годувальника під час участі в зоні АТО/ООС.

Міністерство соціальної політики Україна повідомляє, що підвищення отримають 2 тисячі осіб. Пенсійна виплата збільшиться приблизно на 2 тисячі гривень.

З 1 січня 2022 року мінімальна пенсійна виплата по втраті годувальника кожному з непрацездатних батьків, дружині (чоловікові) загиблого захисника України встановлена в розмірі 7800 гривень.

"При цьому ця виплата буде забезпечуватися незалежно від наявності та чисельності інших непрацездатних членів сім'ї, на яких призначена пенсія з нагоди втрати годувальника", - йдеться в повідомленні.

Разом з тим варто відзначити, що в Україні скоротять щорічну пенсію. Якщо зараз пенсіонери отримують виплату в розмірі 30% від зарплати, яку отримували, коли працювали, то вже зовсім скоро відсоток опуститься до 20.

Причому Марина Лазебна вважає, що відсоток може ще зменшитися.

Так, наприклад, маючи зарплату 10 000 гривень, зараз українець отримує 3 000 гривень пенсії. Однак виплата може зменшитися до 2 000 гривень.

Але є і хороші новини. Так, пенсіонери віком від 65 років з 1 грудня отримуватимуть збільшену пенсію у розмірі 2600 гривень. Зростання пенсії буде обумовлений зростанням прожиткового мінімуму. Мінімальна пенсія зросте разом з доплатою за понаднормовий стаж, надбавками і доплатами.

Марина Лазебна. Фото: скріншот YouTube-відео.
Марина Лазебна. Фото: скріншот YouTube-відео.

А ось прем'єр-міністр вважає, що в майбутньому Пенсійний фонд України стане банкрутом через часткового тіньового ринку праці та видачі зарплати в конвертах.

Раніше Hyser писав про те, що українських пенсіонерів обрадували "царськими" надбавками.

Також Hyser повідомляв, що в Україні заявили про введення податку на дощову воду.

Популярні новини зараз

В Україні почали роздавати безкоштовні б / у інормаки. Як отримати

З юності любила міні-спідниці: як виглядала Надя Дорофєєва в підлітковому віці

Від тепла нічого не залишиться. Названо дату різкої зміни погоди в Україні

«Йому повний капот»: зірка шоу «Танці з зірками» потрапила в ДТП. Фото з місця події

Показати ще

Нагадаємо, що у мережі розсекретили розмір пенсії Алли Пугачової.