Всім жителям України і, в першу чергу, педагогам повідомили про те, що якщо вони не зроблять вакцину до листопада, то вони залишаться без роботи. Через погіршення ситуації з коронавірусом було прийнято рішення вживати термінові дії.

Відповідну публікацію оприлюднили на порталі «Главком»

Стало відомо, що на території України всіх педагогів, які не зроблять щеплення до листопада, відсторонять від роботи. Прес-служба Міністерства охорони здоров'я заявила, що відсторонення від роботи почнуться вже в листопаді місяці цього року.

Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко підтвердив цю інформацію і підкреслив, що педагогів, яких відсторонять від роботи, залишать без зарплати. Таким чином, всім вчителям доведеться робити щеплення, щоб не залишитися без заробітної плати в такий важкий час.

Віктор Ляшко розповів, що вакцинація для педагогів дає можливість працювати далі на улюбленій роботі і давати освіту українському населенню. Але він акцентував увагу на тому, що вакцина – це можливість врятувати своє життя і залишатися здоровим, убезпечивши українських дітей.

Крім цього, Віктор Ляшко поділився тим, що було прийнято рішення перенести осінні канікули в навчальних закладах на тиждень раніше. Тепер українські учні будуть відправлені на канікули 18 жовтня замість 25-го.

Влада прийшла до такого рішення, щоб якось тримати під контролем пандемію, яка царює по Україні. Є ймовірність того, що канікули будуть продовжені, так як пандемія не дрімає і прогресує не тільки в Україні, але і по всьому світу.

Нагадаємо, що ще одна область вирушила в червону зону.

Як раніше повідомляв портал "Hyser", медики попередили про найсильнішу хвилю коронавірусу.

Також портал "Hyser" писав, що Київ може відправитися в локдаун вже в найближчому майбутньому.