У мережі повідомили про те, що цього року осінні канікули для учнів можуть початися раніше, ніж зазвичай. У школах та університетах України осінні канікули будуть перенесені з 18 жовтня на 25-е через коронавірус.

Відповідну публікацію розмістили на порталі «suspilne.media»

За словами міністра охорони здоров'я Віктора Ляшка, положення вже знаходиться в рекомендації Національної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Міністерства освіти і науки.

Віктор Ляшко заявив, що канікули допоможуть тримати під контролем певний епідемічний відсоток, який зафіксований на території нашої держави.

Крім цього, є ймовірність того, що через коронавірус доведеться продовжити канікули для всіх учнів.

Міністр охорони здоров'я України розповів, що влада буде ретельно стежити за ситуацією в подальшому і тримати її під контролем. За його словами, все залежить від ситуації, яка буде складена надалі. Якщо кількість захворювань коронавірусом буде рости, то канікули будуть продовжені.

Є дуже важлива інформація, в якій йдеться про те, що кілька днів тому було зафіксовано 12 тисяч нових випадків захворюваності на ковід.

У НАН попередили, що є висока ймовірність того, що в найближчому майбутньому ситуація з коронавірусом може значно погіршитися.

Крім цього, експерти заявили, що 16 областей в Україні вже знаходяться в помаранчевій зоні. Варто підкреслити, що вже найближчими днями кілька областей України приєднаються до Червоної зони.

Нагадаємо, що у мережі повідомили про те, що в столиці України можуть ввести локдаун.

Як раніше повідомляв портал "Hyser", є ймовірність того, що Україна повністю потрапить в червону зону.

Також портал "Hyser" писав, що почалися рейди на людей, які не носять маски.

Популярні новини зараз

Погода змусить українців сидіти вдома: стало відомо, де на вихідних пройдуть дощі

В Україні задіяла перша «червона» зона. Стало відомо про нові заборони

Все, як в Італії: Ляшко попередив українців про нову небезпеку

Терміново введено карантин: в українській картоплі виявили рак

Показати ще