У Мережу потрапила дуже цікава інформація, яка стосується комунальних платежів. Українцям повідомили про те, що вони можуть не платити за комунальні послуги при деяких обставинах.

Відповідну публікацію розмістили на порталі "Главком"

Українець має повне право не платити за комунальні послуги (крім поставок теплової енергії). Якщо житель України не використовує комунальні послуги і у нього немає приладів обліку, то він може не платити за комунальні послуги.

Громадяни нашої держави мають повноцінне право не платити за комунальні послуги, якщо їх не було вдома протягом 30 календарних днів. Тільки є один нюанс: цей факт потрібно буде підтвердити в документальному вигляді.

Є закон "Про житлово-комунальні послуги", де в п.6 ч. 1 ст. 7 йдеться про ці фактори.

Підтвердженою довідкою може бути акт, який підпишуть не менше трьох сусідів. Вони повинні будуть підтвердити, що людину не було вдома протягом місяця.

Також доказом може бути документ, який підтвердить місцезнаходження людини в іншому місці, наприклад, пов'язане з роботою, лікуванням, навчанням або відбуванням покарання.

Виконавець, який надає послуги, повинен переглянути плату за житлово-комунальні послуги, а також всі претензії і скарги. Таку можливість українцям дає Закон "Про житлово-комунальні послуги" в п.5 ч. 2 ст. 8.

Загалом, якщо українець був відсутній у своєму будинку або квартирі з важливих причин і може це підтвердити спеціальними документами, то він має повноцінне право не платити за комунальні послуги.

Нагадаємо, що жителям України дадуть соціальну допомогу на виплати за комуналку.

Як раніше повідомляв портал "Hyser", українців попередили про подорожчання хліба.