У Мережу потрапила дуже скандальна і неприємна інформація, яка торкнулася однієї із запорізьких шкіл. Батько одного з учнів школи вирішив відвідати шкільну їдальню і показати, чим там годують їхніх дітей.

Відповідну публікацію розмістили на порталі «РБК-Україна»

Один з батьків учнів, які навчаються в місті Виноградів Закарпатської області в школі №1, дуже обурений тим фактором, що його дитину годують справжньою "баландою" в шкільній їдальні.

Каша
Каша

Ромоло Меніс, користувач соціальної мережі, вирішив оприлюднити відеоролик, де зняв ту їжу, якою годують дітей у запорізькій школі.

Крім цього, Ромоло Меніс повідомив про те, що він намагався поспілкуватися зі шкільною адміністрацією, але його туди не пустили.

Борщ
Борщ

"Шкільна їдальня, м. Виноградів, школа номер 1. Меню: супчик, каша, прянички і чайок - виглядає смачно. Ваша думка", - підписав публікацію український батько.

Неозброєним оком видно, що їжа виглядає не зовсім апетитно, м'яко кажучи. Блідий борщ незрозумілого відтінку, каша, шматок хліба і чай – це меню для дітей, які навчаються в закарпатській школі.

Каша
Каша

Користувачі, які побачили цю публікацію в соціальній мережі, не змогли стримати свого гніву і вирішили написати в коментарях все, що думають про цю їжу і про школу, де так годують дітей.

"все залежить від керівника: кухар готує так, як йому скажуть", "цілком згодна, і ще є один вислів - з гівна колач не буде) кухар виходить з ситуації яка є", "Меню, як кажуть, не дуже... Треба Бі в Виноградово чиновникам запропонувати...Шкода тай ганьба дивитися, якщо чесно!", "Не ті, що не дуже це ЖАХ просто ЖАХ так не повинно бути!", "заразна серія", "приблизно так виглядають" комплексні обіди "у виправних колоніях", "Однозначно! Ще гірше ніж на"ЗОНІ"! "ЗОНУ", хоч"Вори", або "Авторитети", грійуть, а тут ніхрена від влади не дочекаєшся!!!",- залишають відгуки обурені українці.

Популярні новини зараз

Перерахунок пенсій: українців порадували планами на 2022 рік. Графік

Терміново введено карантин: в українській картоплі виявили рак

«Червона» зона стане ще більшою: Ляшко назвав 5 областей під ударом

Складні часи: Микита Добринін і Даша Квіткова опинилися на межі розлучення

Показати ще

Коментарі
Коментарі

Нагадаємо, що у мережі повідомили, коли українські школярі вирушать на осінні канікули.

Як раніше повідомляв портал "Hyser", українцям розповіли про помаранчеві зони на території України.