Українцям розповіли, кому і коли збільшать пенсійні виплати.

Уряд України проіндексував пенсії більш ніж для 9 мільйонів українців на 11%. Відзначимо, що за останній рік в Україні було реалізовано ряд програм, які забезпечили збільшення пенсійних і соціальних виплат. При тому, що збільшення виплат торкнулося практично всіх вікових груп пенсіонерів. Це допомогло хоч і не глобально, але все ж збільшити їх матеріальне становище.

Також в уряді не забули подбати і про соціальні виплати. Таким чином багато сімей змогли отримати підвищену матеріальну допомогу від держави. В уряді стверджують про те, що це тільки початок і зараз в процесі розробки і затвердження знаходяться інші програми, які допоможуть збільшити допомогу для пенсіонерів.

Зокрема, це стосується розробки та впровадження накопичувальної пенсійної системи.

Про виконану роботу відзвітував прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

"Також з жовтня наступного року доплати по 300 грн отримуватимуть пенсіонери старше 70 років. Минулого року ми ввели доплати по 500 грн пенсіонерам віком від 80 років. Завдяки ініціативі президента така програма запрацювала вперше в Україні", - зазначив глава уряду.

Пенсия. Фото: Hyser
Пенсия. Фото: Hyser
Пенсия. Фото: Hyser

Крім того військові пенсіонери цього року отримали надбавку в розмірі близько двох тисяч гривень. А працюю особи, які мають інвалідність, змогли отримати надбавки до своїх виплат в середньому на 2-2, 5 тисячі гривень.

Тому вже спираючись на виконану роботу можна сміливо говорити про те, що в уряді зайняті тим, щоб підняти розмір виплат. Але багато експертів стверджують, що така тенденція різко піде на спад в 2022 році. І на це вказує Державний бюджет.

Раніше Hyser писав про те, що стало відомо, хто з пенсіонерів отримає надбавку в розмірі 930 гривень.

Також писали, що в Україні планують істотно скоротити субсидії.

Нагадаємо, що пенсіонерам можуть скоротити виплати на 10%.

Популярні новини зараз

Потужний локдаун на Новий Рік: українцям розповіли, чого чекати в грудні

З юності любила міні-спідниці: як виглядала Надя Дорофєєва в підлітковому віці

Якесь прокляття. У Росії ще один пороховий завод злетів на повітря, багато жертв

Перехід України на зимовий час. У Раді зробили важливу заяву

Показати ще