Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко виступив з критикою по відношенню до України стосовно вступу в НАТО.

Він вважає, що таким чином для Білорусі нібито відкривається новий фронт, пише "Белта".

За словами Лукашенка, Польща нібито "розгортає цілі корпуси" біля кордонів Білорусі.

"Ясно, що це ж не проти Німеччини розгортаються ці війська. Притому іноземних держав, насамперед США. Ми бачимо, як харчем лізе Литва в кожну щілину, щоб показати свою відданість НАТО і США. Але найсумніше - це Україна. У нас відкривається новий, по-старому кажучи, фронт. Ми бачимо, що вони творять", - зазначив він.

Він вважає, що на українській території нібито спеціально створюються навчально-тренувальні табори, де "цілеспрямовано навчають роботі по Білорусі".

За словами Лукашенка, навіть воїни ЗСУ знаходять біля кордонів з Білоруссю схованки, в яких захована зброя. Він упевнений, що якби це були схованки для заходів на території України, то їх не сховали б на українсько-білоруському кордоні.

Нагадаємо, що лідеру білоруського правлячого режиму Олександру Лукашенку 30 серпня виповнилося 67 років. В інтерв'ю журналістам він розповів про подарунки, які він отримав в цей день.

Так, за словами Лукашенка, одним з подарунків був портрет, на якому він зображений разом з сином Миколою і автоматом в руках. Але саму картину лідер Білорусі не показав.

Олександр Лукашенко. Фото: YouTube, скрін
Олександр Лукашенко. Фото: YouTube, скрін

Стало відомо, що художником виявилася дочка одного зі співробітників СБ Білорусії. "... Де я бігав з Колею з автоматом. Це такий був важливий в моєму житті момент. Вона досить точно схопила його", - розповів Лукашенко, згадавши події серпня 2020 року.

Також Лукашенко похвалився набором майок з його цитатами від журналістів.

У День Народження також привітання глава Білорусі отримав від російського лідера Володимира Путіна. Той надіслав вітальну листівку і заручив у підтримці з боку РФ.

Популярні новини зараз

Введення локдауну у Києві. Кличко назвав терміни

Це вже не "червона", а "чорна" зона. Україна побила тривожний "рекорд"

Заманювала водіїв своїм «тюрбаном»: Тіна Кароль показала, як вибігла на трасу у халаті

Вертіла "тухесом". Надя Дорофєєва вийшла на сцену в нижній білизні і встала в позу

Показати ще

Раніше Hyser писав про те, що Порошенко не витримав і порівняв Зеленського з Лукашенком.

Також Hyser повідомляв, що Лукашенко об'єднався з Путіним-чим загрожують Україні спільні навчання Росії та Білорусі.

Нагадаємо, що Лукашенко висловився щодо домовленостей з президентом Путіним.