Головнокомандувач Збройних сил України висловився щодо вступу до НАТО

Питання вступу до Північноатлантичний Альянс хвилює велика кількість українців вже протягом довгих років, і, здається, Україна близька до цього як ніколи. Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний заявив, що Україна вже відповідає всім стандартам НАТО і готовий до вступу в Альянс, проте остаточне рішення все ж лежить за його учасниками. Про це він розповів інформаційному порталу "Радіо Свобода".

Залужний звернув увагу на те, що Україна вже здійснила стандарти НАТО в питаннях управління, планування і підготовки. Однак, незважаючи на те, що фактично Україна вже вийшла на рівень Альянсу, для повноцінного вступу необхідне, на думку головнокомандувача, політичне рішення. Тим не менш, Україна вже відповідально може заявити, що вона готова до вступу.

Він також навів приклад деяких реформ, які вивели Україну на рівень НАТО. Наприклад, у Збройних силах України були розділені керівні новини, завдяки чому сьогодні існує Головнокомандувач ЗСУ, начальник Генерального штабу ЗСУ, і командувач операцією Об'єднаних сил.

Залужний зазначив, що поділ цих посад є прямим наслідком руху в бік НАТО, а також у бік цивілізованих відносин. Він також пояснив, що він, як Головнокомандувач ЗСУ, відповідає за бойову готовність, підготовку та використання українських Збройних сил.

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що у ЗСУ озвучили нову стратегію щодо Донбасу.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Кремлі заявили про готовність сісти за стіл переговорів.

Також "Hyser" писав, що війська РФ знову впритул наблизилися до українських кордонів.