Всім жителям України, які претендують на соціальну допомогу, повідомили дуже неприємну інформацію. Стало відомо, що сім'ям, які хочуть отримувати субсидії, висунули нові обмеження.

Відповідну інформацію розмістили на порталі «Апостроф»

З'явилася інформація про те, що з 1 жовтня на території України знову змінилися норми, які стосуються комунальних послуг. Норми споживання комунальних послуг повернуться до колишніх часів, які були ще до карантину. Це означає те, що субсидія повернеться до колишніх норм.

Якщо українці забули про ці норми, то Міністерство соціальної політики вирішило нагадати про норми, які були до карантину.

Щоб отримати субсидію, людині, у якої є газова плита, необхідно буде витрачати 3,3 кубічних метра газу на місяць на одну людину.

Якщо є газова плита, а гарячої води немає, то норми вживання газу виростають до 5,4 кубометра на людину — це за місяць.

Площа для субсидії
Площа для субсидії

Що стосується українців, у яких є газова плита і водонагрівач, то норма стане 10,5 кубічних метрів на місяць на одну людину.

Крім цього, якщо в квартирі або будинку присутній опалення за допомогою газу, то норма буде залежати виключно від площі приміщення, в якому живе людина. Ця норма становить 4 кубічних метра на 1 квадратний метр площі. Якщо справа дійшла до опалювального сезону, то включають особливий підрахунок-тип будинку і кліматичні умови області.

Що стосується норм води, то холодна вода-2 куба на людину, якщо є холодна вода, але немає гарячої, – 3,6 кубічних метра на людину в місяць, гарячої води можна використовувати 1,6 куба на місяць на людину.

Вживання води для субсидії
Вживання води для субсидії

Ну і звичайно ж обмеження на електрику. Якщо у людини немає електроплити, то він може сміливо використовувати 100 кіловат на місяць на людину. Крім цього, допустимо ще "плюс" 30 кіловат на людину, але не більше 220 кіловат електроенергії. Якщо електроплита є, то використовувати можна 110 кіловат. Якщо немає гарячої води в будинку, то норма підвищується до 130 кіловат на людину в місяць.

Популярні новини зараз

Невдало натягнула стринги: Потап похизувався «робочою стороною» Насті Каменських

Надя Савченко та її сестра «погоріли» на фейкових ковід-сертифікатах

Названа проста каша, яка захищає від старіння

Українців попередили: найближчим часом може піти "хімічний дощ"

Показати ще

Вживання електроенергії для субсидії
Вживання електроенергії для субсидії

Якщо людина або сім'я буде дотримуватися цих всіх показників, то він сміливо може розраховувати на соціальну допомогу у вигляді субсидій.

Нагадаємо, що українських пенсіонерів попередили про скорочення допомоги.