Експерти розповіли, як правильно лікувати ГРВІ.

Так, зараз в Україні вже навчався сезон ГРВІ. Він ускладнюється тим, що в країні також поширюється небезпечний коронавірус. Гострі вірусні інфекційні захворювання (ГРВІ) необхідно лікувати, впливаючи на окремі симптоми. Важливо відразу ж звертатися за допомогою до лікаря. Так як самолікування може тільки нашкодити організму людини. Це дуже небезпечно. Особливо самостійне прийняття антибіотика.

Про це повідомляти прес-служба МОЗ України. Не можна приймати антибіотики без призначення лікаря, який виписує ліки після аналізу крові. Адже без цих аналізів просто неможливо зрозуміти: у людини бактеріальна або вірусна інфекція. Тільки виходячи з цього можна призначати ефективний антибіотик, який допоможе хворому.

У Міністерстві розповіли, що при ГРВІ необхідно лежати в ліжку і відпочивати. Одужанню допомагає рясне пиття теплої води і збалансоване харчування. Тільки в разі необхідності можна приймати жарознижуючі препарати. Якщо такої необхідності немає, то від них краще відмовитися.

Необхідно обов'язково провітрювати приміщення.

У МОЗ підкреслили, що при ускладненнях антибіотики теж не допоможуть. В такому випадку лікар може виписати специфічні ліки, які допоможуть. В інших випадках їх просто ніхто не приймає.

Також важливо пам'ятати про те, що прийом антибіотиків абсолютно не допомагає при вірусних захворюваннях. Тут потрібен інший підхід.

"Тому, якщо ви приймете антибіотик, ваша вірусна інфекція нікуди не зникне, а ризик того, що антибіотик вам не допоможе в майбутньому, – сильно підвищиться", – пояснили медики.

Раніше Hyser писав про те, що доктор Комаровський розповів, чому може погано пахнути з рота.

Також писали, що експерти розповіли, яке блюдо врятує від раку.

Нагадаємо, що Комаровський розповів, як лікувати ГРВІ у дітей.

Популярні новини зараз

Знову будемо прогрівати двигуни. Україну накриють перші справжні морози. Дати та список регіонів

Потужний локдаун на Новий Рік: українцям розповіли, чого чекати в грудні

З юності любила міні-спідниці: як виглядала Надя Дорофєєва в підлітковому віці

Названа проста каша, яка захищає від старіння

Показати ще