Українців попередили, що незабаром ціна на хліб злетить ще вище.

Експерти озвучили несприятливий прогноз щодо ціни на хліб. За останній рік хліб подорожчав на 12,5%, проте вже до кінця 2021 він може стати дорожче ще на 5-25%.

Експерт вважає, що зміна ціни викликана подорожчанням сировини і енергоносіїв, необхідних для виготовлення хліба і хлібобулочних виробів. Крім того є всі реальні підстави для того, що ціна продовжить рости. До кінця року українці можуть купувати хлібобулочні вироби вже на 5-25% дорожче.

На жаль, поки точної цифри, наскільки подорожчає хліб, ніхто сказати не може. Так як на це впливає відразу кілька факторів, які в самий останній момент можуть різко змінитися. Саме тихе зростання призводить до того, що ціни на продукти в Україні невпинно зростають. При тому, що розмір заробітних плат залишається на тому ж рівні, що і раніше.

Така ситуація обурює практично всіх українців. А за попередніми прогнозами в 2022 році інфляція зросте ще більше. А ось мінімальна заробітна плата зросте тільки на 200 гривень.

"Ціни на хліб і хлібобулочні вироби в Україні подорожчають з кількох причин. Зокрема, через подорожчання сировини і борошна і зростання цін на енергоносії, які займають значну частину у виробництві борошна і у виробництві хлібобулочних виробів",- заявив економіст.

Експерт пояснив, що в результаті це призведе до подорожчання собівартості хлібобулочних виробів. Таки чином виробникам нічого не залишатиметься як просто збільшити ціну на кінцевий продукт. Так відбувалося завжди і буде зараз. Поки позитивних прогнозів немає.

Раніше Hyser писав про те, що українців попередили про те, що ціна на всі продукти в Україні стрімко зростатиме.

Також писали, що в Україні подешевшав найпопулярніший овоч.

Нагадаємо, що в Україні знову підвищують плату за комунальні послуги.