У Польщі з українцем стався курйозний випадок, в результаті якого він втратив 7 тисяч злотих

Втратити свого майна можна в найнесподіваніших обставинах. Наприклад, у Польщі 42-річний громадянин України, який зупинився заправитися на автозаправній станції в Перемишлі, втратив барсетку, в якій лежало 7 тисяч злотих і документи. Про це повідомляє iнформаційний портал "ТСН".

Так, повідомляється, що чоловік зупинився на заправці, щоб заправити свою машину. Там він відвідав туалет з барсеткою, в якій лежало 7 тисяч злотих а також 50 євро, мобільний телефон, документи та банківські картки. Залишаючи вбиральню він її забрати забув, а згадав про зникнення тільки через кілька хвилин. Правда, повернувшись на місце, де він її залишив, її там вже не було.

Чоловік звернувся до правоохоронних органів. Поліцейські скористалися камерами спостереження і з'ясували, що барсетку собі привласнив 32-річний житель Перемишлянського повіту. Затримати злодія вдалося вже наступного дня. Його звинуватили в крадіжці, той провину визнав. За крадіжку барсетки чоловікові тепер загрожує до 5 років. Власник свою сумку з грошима і документами отримав. Нагадаємо, що 7 тисяч польських злотих за сьогоднішнім курсом дорівнюють приблизно 47 450 гривням.

Нагадаємо, нещодавно в Росії пограбували олімпійську чемпіонку Ріо-де-Жанейро з тенісу Олену Весніну. В її заміський будинок проникли грабіжники, поки вона зі своїм чоловіком поїхала вечеряти. Сигналізація не спрацювала, хоча грабіжники і зламали двері, оскільки власники забули її включити. У спортсменки викрали золоту та срібну медалі двох Олімпіад, а також Олімпійський перстень. Крім цього, були вкрадені інші цінності.

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що стало відомо, в які регіони України повернеться тепло.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що стало відомо, які побічні ефекти виявили у вакцин Pfizer і Moderna.

Також "Hyser" писав, що стало відомо, що буде з переведенням годинників на зимовий час.