У Європейському Союзі пропонується ввести єдиний стандарт зарядних пристроїв для телефонів

У четвер, 23 вересня, Європейський Союз поділився своїми планами щодо вимог до виробників смартфонів, які полягає в тому, щоб нарешті прийняти єдиний стандарт зарядних пристроїв для смартфонів. Про це повідомляє iнформаційний портал "Європейська правда".

Повідомляється, що в Єврокомісії пропонується використання кабелів формату USB-C для зарядки смартфонів. Даний формат кабелю використовує вже велика кількість виробників, проте компанія Apple не хоче створювати єдиний стандарт, оскільки смартфони iPhone оснащуються зарядним портом компанії Lightning, хоча найновіші моделі поставляються з кабелями, які підходять порту USB-C.

Варто відзначити, що велика частина людей позитивно реагує на ініціативу, пропоновану Єврокомісією, оскільки люди втомилися ритися в своїх засіках, розшукуючи необхідний кабель. Крім того, в Євросоюзі хочуть позбутися 11 тисяч тонн електронних відходів, створюваних європейцями щорічно.

У Єврокомісії підрахували, що у середнього жителя ЄС є як мінімум три зарядних пристрої, з яких регулярно використовуються два, і тим не менше 38 відсотків опитаних заявили, що хоча б раз не могли зарядити свій телефон через те, що не могли знайти підходящу зарядку. Варто відзначити, що за минулий рік в Євросоюзі було продано близько 420 мільйонів мобільних телефонів або портативних електронних пристроїв.

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що стало відомо, в які регіони України повернеться тепло.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що стало відомо, які побічні ефекти виявили у вакцин Pfizer і Moderna.

Також "Hyser" писав, що стало відомо, що буде з переведенням годинників на зимовий час.