В окупованому Криму у дитячій лікарні утворюються величезні черги.

В окупованому Криму знову люди скаржаться на проблеми. Тепер це стосується дитячих поліклінік і великих черг в них. Людям доводиться простоювати годинами, щоб потрапити до лікаря. І стоять вони зі своїми дітьми, які погано себе почувають. Варто сказати, що в результаті це може привести до негативних наслідків для самої дитини. Адже кожна хвилина може бути дорога.

Про це в Twitter написавши RoksolanaКрымUA.

"Севастополь, дитяча поліклініка. Талонів немає, нічого немає. Все в перший кабінет",- підписала кадри автор публікації.

Відео знято в коридорі поліклініки, який битком набитий людьми з дітьми. Багато без масок, або вони спущені у них на підборіддя. У людському потоці лавірують втомлені і стурбовані медпрацівники і знемагають діти.

І це при тому всьому, що на окупованому півострові продовжує лютувати коронавірус. Адже мало хто з жителів встиг отримати щеплення. А російська вакцина, яка зараз більшою мірою поширена на півострові, не відрізняється високою ефективністю. Навпаки, багато країн не визнали її. У Європі та США її заборонили до застосування. Є відомі випадки про те, що після уколу цією вакциною людям не тільки ставало погано, але вони вмирали.

Місцева "влада" ніяк не реагує на те, що діється в лікарнях. Вони тільки віщають про те, що на півострові стало набагато краще жити. Але насправді така інформація нічого не має спільного з реальним станом справ.

Раніше Hyser писав про те, що відомий експерт розкрив реальний план Путіна щодо України.

Також писали, що Росія має намір "відрізати" частину України.

Популярні новини зараз

Не стало легенди культової групи ДДТ. Фанати сумують

Пенсія за вислугу років: у ПФУ зробили важливу заяву. Багатьом не сподобається

Останні теплі дні: в Україну йде арктичний вітер і шторми

"Хочеться комусь дати!": Даша Астаф'єва втомилася від самотності і завила в мережі від нестачі ніжності

Показати ще

Нагадаємо, що в РНБО зробили різку заяву щодо Криму.