Незважаючи на щоквартальне зростання пенсій в Україні багато пенсіонерів за ці кошти просто виживають. Більше того, кожному четвертому українцю доводиться навіть працювати в похилому віці, щоб дозволити собі хоча б нормальне харчування та ліки. Тому цілою катастрофою стає ситуація, коли кошти приходять невчасно.

Нещодавно Міністерство фінансів повідомило, що обсяг заборгованості Пенсійного фонду України (ПФУ) наразі досяг 12,1 мільярда гривень, що однозначно загрожує вже у 2022-му році для здійснення виплат пенсіонерам. Враховуючи це, одержувачі пенсій в Україні запанікували.

В свою чергу ПФУ уже відповів на побоювання пенсіонерів, повідомивши що пенсії вересня профінансовані на 34,9 млрд гривень. Таким чином, гроші мають надійти кожному з отримувачів у визначену йому дату виплати. Про це ПФУ повідомив на власній сторінці у Facebook.

Зазначимо, що пенсії, за які відповідальний ПФУ, згідно із законом фінансуються не пізніше 25 числа місяця, за який здійснюється виплата. Тобто всі вересневі пенсії повинні бути профінансовані до 25.09.2021.

Разом з тим ПФУ просить чітко розмежовувати людей свої виплати та не називати "пенсією" державні допомоги або доплати не з ПФУ, а з інших джерел фінансування. Щоб перевірити інформацію, людям рекомендують звернутися в сервісний центр Пенсійного фонду.

Якщо ж виплати все-таки затримуються, то ПФУ радить звернутися зі скаргою в конкретне поштове відділення або банківську установу, де пенсіонер отримує кошти.

До слова, в березні 2021 року вступив в силу Закон про компенсації в разі затримки пенсії або інших виплат. Його положення регламентують випадки затримки виплати щомісячного довічного грошового утримання (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною та інших доплат).

Раніше Hyser писав про те, що сім'ї українських чорнобильців обрадували пенсією.

Також Hyser повідомляв, хто в Україні може вийти на пенсію в років або навіть раніше.

Нагадаємо, що українцям придумали "пастку" через відмову платити за комуналку.

Популярні новини зараз

Це вже не "червона", а "чорна" зона. Україна побила тривожний "рекорд"

Останні теплі дні: в Україну йде арктичний вітер і шторми

Перехід України на зимовий час. У Раді зробили важливу заяву

"Хочеться комусь дати!": Даша Астаф'єва втомилася від самотності і завила в мережі від нестачі ніжності

Показати ще