Українські школярі можуть відправитися на дистанційне навчання, незважаючи на те, що вакциновано необхідна кількість вчителів.

Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко в ефірі передачі "Свобода слова на ICTV" заявив, що введення карантину в школах буде залежати не тільки від вакцинації викладачів, пише "РБК-Україна".

За словами глави МОЗ, навіть якщо одна дитина в класі захворіє ковидом, на карантин будуть змушені відправити весь клас. Також повідомляється, що на дистанційне навчання відправлять всю школу, якщо половина КЛАСІВ пішла на самоізоляцію.

Як відомо, в даний час з понад 14 тисяч шкіл, 60 навчальних закладів знаходяться на самоізоляції.

Нагадаємо, раніше ми писали, що світові медики зафіксували масове зараження маловідомим респіраторно-синцитіальним вірусом (RSV), який "б'є" переважно по дітях.

Новий вірус, який вперше був зафіксований ще в квітні поточного року, викликає захворювання дихальних шляхів. У той період відділення інтенсивної терапії були переповнені пацієнтами зі схожими симптомами.

За словами вчених, пандемія коронавірусу спровокувала поширенню RSV, так як діти перебуваючи на карантині не виробили імунітет проти даного вірусу. Після того, як послабили карантинні обмеження і стався сплеск.

Центри з контролю і профілактики захворювань США повідомили, що більшість дітей переносять вірус легко - його симптоми схожі з симптомами звичайної респіраторної застуди. Але деякі діти надходять до лікарні з бронхіолітом і запаленням нижніх відділів легенів.

Раніше Hyser писав про те, що в уряді розповіли, хто зможе працювати під час карантину.

Також Hyser повідомляв, що у МОЗ розповіли, які школи можуть відправити на карантин.

Нагадаємо, що українців попередили про нові штрафи за порушення карантинних правил.