Віталій Кличко заявив, що Києву цього року вдасться уникнути жорсткого локдауна.

Мер столиці України Віталій Кличко заявив, що цього року є всі шанси уникнути жорсткого локдауну. І це незважаючи на епідеміологічну ситуацію в країні. Про це мер розповів в ефірі «Свободи слова» на телеканалі ICTV.

Кличко заявив, що місцева влада з оптимізмом дивлячись на все, що відбувається в країні. І незважаючи на те, що Київ залишається одним з найбільш густонаселених міст, спалахи захворюваності можна буде уникнути. Це оптимістичний прогноз розвитку ситуації. Кличко впевнений, що Київ піде саме таким шляхом.

"Київ сьогодні є лідером вакцинації в Україні. На сьогодні вакциновано вже понад 1600000 осіб. Половина з них - понад 800 тис. - щеплені двома дозами препарату проти коронавірусу », - розповів Кличко.

Крім того Кличко заявив, що Київ готовий до спалаху захворюваності. Лікарні та лікарі мають для цього все необхідне. До того ж працює багато пунктів масової вакцинації, в яких кожен бажаючий може зробити собі вакцину від вірусу.

"Зараз у столиці оснащені понад 4,5 тис. ліжок, медики забезпечені всім необхідним, є 490 апаратів штучної вентиляції легенів", - зазначив міський голова.

Але інші експерти не настільки оптимістичні в своїх прогнозах. Вже як мінімум чотири області України мають всі шанси потрапити відразу із зеленої зони в Червону. Зокрема, це західні регіони України. Тому що в них епідеміологічна ситуація погіршується. Лікарі кажуть, що може початися колапс медичної системи. Це призведе до ще більших смертей серед українців від ковіда.

Раніше Hyser писав про те, що українців попередили про потужний локдаун, вже скоро.

Також писали, що українцям розповіли, хто зможе працювати під час локдауну.

Нагадаємо, що в уряді відзвітували про введення двох сертифікатів ковід.