Для українців приготували нову функцію в додатку "Дія".

Так, в додатку "Дія " тепер з'явиться нова функція. Однак, нею зможуть скористатися далеко не всі користувачі. Тому що вона буде доступна тільки для власників телефонів на базі Android.

Про це повідомили на офіційній сторінці" дія " в Facebook.

Тепер користувачі з телефонами на базі Android зможуть зробити скріншот в додатку. Для цього досить просто оновити додаток до останньої версії.

"Похваліться своїм фото в паспорті або covid - сертифікатом в "Дія", - повідомили розробники.

Але українців попереджають про те, що перед тим, як виставляти такі фото в Інтернет потрібно ретельно приховувати всі свої дані. Зокрема, номер і серію паспорта. Адже ними можуть скористатися шахраї і тоді людина отримає багато неприємних сюрпризів.

"Порада: дбайте про безпеку ваших даних. Якщо ви публікуєте, наприклад, паспорт в stories, то не забудьте зафарбувати номер. Це ваші персональні дані, яким не варто бути у відкритому доступі. Це стосується не тільки паспорта, а й інших документів", - додали розробники програми.

А ось користувачі Мережі до такої новації в додатку поставилися з часткою сумніву. Деякі зраділи, що вони тепер зможуть зробити скрін ковід-паспортів і відправити їх у відповідні органи разом з іншими документами. А от інші українці були розчаровані таким рішенням. Тому що неможливість зробити скіншот було хорошим захистом документів в додатку. Тепер же така функція ставить під загрозу збереження особистих даних.

Раніше Hyser писав про те, що відомий український банк порадував українців нововведенням.

Також писали, що українцям розповіли, кому перерахують відсотки за кредитами.

Нагадаємо, що в Україні спростили процедуру прописки.