Українців попередили про те, що в країні виявлено м'ясо з сальмонелою.

Так, в Україні знову виявили м'ясо з сальмонелою. Було прийнято рішення в терміновому порядку вилучити ці продукти з продажу і повідомити виробника, який піддав небезпеці тисячі українців. Про це йдеться в повідомлення Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

Сальмонел була виявлена в індичих крильцях, привезених з Польщі. Повідомлення про це надійшло ще 10 вересня. Одержувач: ТОВ "Селміт", вулиця Феросплавна, місто Запоріжжя та холодильний склад ФРОСТ-4 на вулиці Автопарковій у Дніпрі.

Варто відзначити, що Salmonella typhimurium викликає сальмонельоз – небезпечне захворювання, при якому в кров і органи заносяться токсини.

Це дуже небезпечно для організму людини. На тлі цього можуть з'явитися різні важкі захворювання, які вкрай складно піддаються лікуванню. Тому потрібно дуже уважно ставитися до тих продуктів, які продаються в магазинах і на базарах.

Експерти також попередили, що головними ознаками сальмонели в організмі є шкірний висип, також може з'явитися нудота і діарея.

Багато людей при цьому скаржаться на головний біль, безсоння і слабкість. Також може з'явитися лихоманка, підвищене потовиділення і озноб. При таких ознаках важливо не займатися самолікуванням. Потрібно відразу ж звернутися за допомогою до лікаря, щоб він взяв всі необхідні аналізи і призначив правильне лікування. Тільки так можна допомогти людині. Якщо вчасно не надати необхідної допомоги, то буде занадто пізно. Не потрібно експериментувати з неякісним м'ясом.

Раніше Hyser писав про те, що експерти назвали найкориснішу для організму кашу.

Також писали, що медики назвали напій, який допоможе серце працювати набагато краще.

Нагадаємо, що медики назвали продукти, які категорично не можна їсти після 30 років.