8 вересня в уряді прийняли рішення про те, хто отримуватиме додатково до пенсії 5,5 тисяч гривень.

В Україні було прийнято рішення зробити надбавки для певної категорії населення. Так, тепер додаткові гроші отримуватимуть ті пенсіонери, які рятували євреїв за часів Голокосту в роки Другої світової війни. В цілому державна стипендія складе 5,5 тисяч гривень. Це будуть виплати на регулярній основі довічні.

"Довічні державні стипендії з 1 червня 2021 призначені 26 громадянам України, які рятували євреїв на території України під час Голокосту в роки Другої світової війни і удостоєні ізраїльським інститутом катастрофи і героїзму Національного меморіалу катастрофи (Голокосту) і героїзму „Яд ва-Шем“ звання Праведника народів світу або єврейською Радою України-звання Праведника України або Праведника Бабиного Яру», — говоривши у документі.

Стипендії отримають:

18 Праведників народів світу,
6 Праведників України,
2 Праведника Бабиного Яру.

Нагадаємо, що цього року в Україні ще два рази будуть переглянуті пенсії. Нове підвищення заплановане на 1 жовтня. Раніше говорилося про те, що воно відбудеться в липні, але потім плани дещо змінилися. З 1 жовтня підвищені пенсії отримають близько 1 мільйона українців.

Також в Україні буде і друге підвищення виплат, яке відбудеться в грудні місяці в перших числах. Однак варто розуміти, що обидва цих підвищення будуть не істотні. Але все ж вони зможуть дещо поліпшити рівень життя тих людей, хто їх отримає. Також кілька підвищень пенсій заплановані на наступний рік. Це торкнеться не тільки пенсій, а й соціальних виплат.

Раніше Hyser писав про те, що в Україні вводять новий тип доплат для пенсіонерів.

Також писали, що українцям розповіли, як вони можуть отримати соцдопомогу на похорон пенсіонера.

Нагадаємо, що екс-міністр звернувся до пенсіонерів з порадою.