Український весляр на чемпіоні світу змогли завоювати відразу п'ять медалей.

Збірна України вперше в історії стала чемпіоном світу серед юніорів та молоді у змаганнях байдарок-четвірок на дистанції 500 метрів. Це велике досягнення, перед яким команда наполегливо тренувалася, щоб отримати такі відмінні результати. Адже це дійсно великий прорив.

Єдине "золото" Україні принесла Молодіжна байдарка-четвірка. Перемогу на дистанції 500 метрів у віковій категорії до 23 років здобули Василь Смілка, Дмитро Даниленко, Віталій Бистревський та Олександр Зайцев.

Українська команда обійшла всіх своїх суперників, в тому числі і російську команду. Друге місце посіла польська команда, а от треті до фінішу прийшли якраз росіяни. Для України це історична перемога, яку слід пишатися. Адже для України це перше золото в історії в байдарки-четвірки.

Також українська команда змогла завоювати ще три срібних медалі та одну бронзову. Як показує статистика, що це найкращий результат з 2016 року.

Зазначимо, що цього року українські спортсмени завоювали багато нагород. У тому числі і на Олімпіаді, яка проходила в Токіо. До цих змагань спортсмени готувалися протягом чотирьох років. Для них це стало справжнім випробуванням, але воно однозначно того варте. Тому що це велика гордість і шана привезти додому золоту медаль. Це найвище досягнення для спортсмена. Також багато призових місць українські чемпіони посіли на чемпіонатах Європи та світу.

Багато з них не збираються зупинятися на досягнутих результатах і будуть рухатися далі. Адже перемога - це найголовніше для будь-якого спортсмена.

Раніше Hyser писав про те, що у ДТП загинув відомий боксер, це велика трагедія для всіх.

Також писали, що у Росії у відомого футболіста зупинилося серце прямо під час матчу.

Нагадаємо, що дружина Андрія Шевченка потрапила в черговий скандал.